STŘELNICE HABRESTO

Moderní střelnice nedaleko Vyškova.

KONTAKTY
  • Adresa: Ježkovice 176, 683 04 Ježkovice
  • Tel.: 721 030 614
  • E-mail: habresto@habresto.cz

Zbrojní průkaz snadno a efektivně

Na naší střelnici Vás připravíme jak po teoretické, tak i po praktické stránce na zkoušku odborné způsobilosti k získání zbrojního průkazu. V teoretické části probereme zákonné požadavky i postup při získání ZP. Dále rozebereme jednotlivé části zákona, základní bezpečnostní pravidla, představení zbraní a seznámíme Vás se střeleckým světem. V praktické části si vyzkoušíte manipulaci se zbraněmi, jejich rozborku a následné složení včetně osvojení základních bezpečnostních návyků. Následně budete střílet ostrými na terče z pistole, malorážky a brokovnice. To vše pod vedením našich zkušených instruktorů.

Střelecká teorie + manipulace se zbraní
Délka trvání až 7 hodin, počet účastníků kurzu 4 až 5. V ceně je zapůjčení zbraní, střelivo, terče,terčové záslepky, střelecké brýle, střelecká sluchátka, střelecký stav, instruktor. Cena kurzu 2.500 Kč

VIP individuální kurz přípravy na Zbrojní průkaz - střelecká teorie + manipulace se zbraní.
Délka trvání až 6 hodin, počet účastníků kurzu maximálně 2. V ceně je zapůjčení zbraní, střelivo, terče,terčové záslepky, střelecké brýle, střelecká sluchátka, střelecký stav, instruktor. Cena kurzu 5 000 Kč / osoba.

Kurzy včetně aktuálních termínů si můžete pohodlně objednat na našem eshopu.

OBJEDNAT KURZ na e-shopu HABRESTO zbrojní průkaz

Máte dotaz? Volejte 721 030 614

Rádi Vám poradíme, vysvětlíme, navrhneme...