STŘELNICE HABRESTO

Moderní střelnice nedaleko Vyškova.

KONTAKTY
  • Adresa: Ježkovice 176, 683 04 Ježkovice
  • Tel.: 721 030 614
  • E-mail: habresto@habresto.cz

Individuální střelecké kurzy přímo na míru.

Naše společnost nepořádá klasické střelecké kurzy pro 5-20 lidí na kterých není kladen důraz na jednotlivce a instruktor na Vás nemá čas. Pořádáme zcela individuální střelecké kurzy šité na míru jednotlivcům, nebo malým skupinám jako jsou rodiny apod. Na základě Vašich střeleckých zkušeností, požadavků a přání sestavujeme zcela individuální střelecký výcvikový plán.

Pro tyto individuální kurzy pro Vás blokujeme celou střelnici. Jste tak v celém prostoru sami a máte k dispozici veškeré zázemí. K dispozici je Vám i náš zkušený instruktor, který se věnuje celou dobu pouze Vám, nebo Vaší skupině.  Na rozdíl od hromadných akcí pořádaných konkurencí, kde kvalita výcviku klesá s počtem účastníků, se Vám náš instruktor intenzivně věnuje a okamžitě odstraňuje a upozorňuje na Vaše chyby, díky čemuž máte okamžitou zpětnou vazbu, která u hromadných akcí není možná. Máte dostatečný prostor na diskuzi i dotazy tak, abyste pochopili co se jak a proč provádí a dělá. Situace, kdy máte plno dotazů, ale bojíte se zeptat, nebo na dotazy nemá instruktor čas u nás rozhodně nehrozí.  Obsah kurzů je velmi rozmanitý a záleži tedy pouze na Vás jakou rychlostí a formou bude výcvik probíhat.

Máte zájem o výcvik z pistole? Máte zájem o výcvik CQB? Máte zájem o low light kurz, nebo kurz obrany Vašich nejbližších? To vše Vám nabízíme na naší střelnici formou unikátních individuálních střeleckých kurzů. Díky tomuto přístupu a celkovému pojetí naší individuální přípravy se Vaše střelecké dovednosti budou posouvat mnohem rychleji.

Termíny těchto kurzů jsou individuální a je nutné je domluvit předem. Kontaktujte nás.

Máte dotaz? Volejte 721 030 614

Rádi Vám poradíme, vysvětlíme, navrhneme...